راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی

از آنجا که گسترش صنایع و استفاده فراوان از خودروهای مختلفی که در سطح شهر تردد دارند، مردم را بیشتر در معرض آلودگی هوا و ابتلا به بیماری های تنفسی قرار داده اند، لذا استفاده از بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی می تواند گزینه مناسبی برای کاهش خطرات ناشی از آلودگی هوا باشد تا دست کم محیط خانه را به محیطی پاکیزه مبدل کند. به همین جهت قصد داریم مطالبی را درباره بهترین برندهای دستگاه تصفیه هوای خانگی ارائه دهیم.

معرفی بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی

قبل از معرفی بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی خوب است در ابتدا مقداری نحوه عملکرد با این سیستم آشنا شوید.

تصفیه هوا چگونه سیستمی است؟

سیستم تصفیه هوا را می توان دستگاهی دانست که به سبب نوع کارایی اش قادر است حجم آلودگی موجود در یک محیط با ابعاد مشخص مانند خانه را جذب نماید و سپس به تصفیه و پاکسازی هوا پرداخته و هوای تمیز را ارائه دهد.

حتما بخوانید: آلودگی هوای خانه | منابع آلودگی هوای خانه را بشناسید

در ساختار درونی دستگاه های تصفیه هوا می توان فیلترهایی را مشاهده کرد. عملکرد این فیلترها به نحوی است که به هنگام ورود هوای آلوده، مواد مضر موجود در آن مانند آلاینده ها و میکروب ها و گرد و خاک و خصوصا ذرات معلق در هوا را از هوای ورودی می زداید و خروجی این دستگاه هوایی تمیز و بدون آلاینده خواهد بود. دستگاه های تصفیه هوا به لحاظ نوع فیلتر و مساحت و ظرفیت فضایی که در آن نصب می شوند، گوناگون هستند که در ادامه با 5 مورد از بهترین انواع دستگاه تصفیه هوای خانگی آشنا می شوید:

۵ مورد از برندهای محبوب در زمینه دستگاه تصفیه هوای خانگی

دستگاه تصفیه هوای سامسونگ

  • دستگاه تصفیه هوای سامسونگ (SAMSUNG)

از حدود سال ۱۹۸۰ میلادی، کمپانی بزرگ سامسونگ دستگاه های تصفیه هوای خود را به بازار جهانی عرضه کرد. کارایی و کیفیت بالای محصولات سامسونگ سبب شده است که جامعه آماری زیادی به خرید کالاهای آن مبادرت کنند. دستگاه های تصفیه هوای شرکت سامسونگ به بهترین نحو و با سرعت زیاد ویروس ها و عوامل مختلف آلوده کننده را از هوا می زدایند و هوایی صاف و تمیز به ارمغان می آورند. نصب آسان، ظاهر زیبا، تعمیر و خدمات مناسب و همچنین مصرف بهینه انرژی جز مزایای دستگاه های تصفیه هوای ساخت شرکت سامسونگ تلقی می شوند.

دستگاه تصفیه هوای آی ایر

  • دستگاه تصفیه هوای آی ایر (I Air)

دستگاه های تصفیه هوای برند آی ایر (I Air) می توانند در چند مرحله ذرات گرد و غبار و آلودگی های معلق در هوا را زندانی کرده و به پاکسازی هوا بپردازند. محصولات این شرکت کیفیت و کارایی بالایی دارند و جزو دستگاه های کارآمد در زمینه تصفیه هوا به شمار می آیند. دستگاه های تصفیه هوای آی ایر از سطح فیلتراسیون بالا و عملکرد اتوماتیک برخوردارند.

دستگاه تصفیه هوای ال جی

  • دستگاه تصفیه هوای ال جی (LG)

ظاهر مناسب، کارایی بالا، عدم ایجاد صدا به هنگام فعالیت، داشتن فیلترهای کارآمد و تصفیه هوا به شکل چرخشی و زاویه دار و با سرعت زیاد را می توان جز ویژگی های مثبت محصولات این شرکت نام آشنا و معتبر به حساب آورد.

دستگاه تصفیه هوای هانیول

  • دستگاه تصفیه هوای هانیول (Honeywell)

فیلتر هپای تعبیه شده در دستگاه های تصفیه هوای هانیول می تواند تقریبا صد در صد آلودگی ها و ذرات گرد و غبار معلق در هوا را جذب کند و آن ها را به سمت فیلترها هدایت کند. خودکار بودن سیستم های تصفیه هوای این شرکت و نمایشگر لمسی آن ها را می توان جزو مزایای این محصولات دانست و دوام بالای فیلترها و سهولت در پاکسازی آن ها هم از ویژگی های مثبت این محصولات است.

دستگاه تصفیه هوای میدیا

  • دستگاه تصفیه هوای میدیا (Midea)

تصفیه گرهای میدیا نیز از کارکرد مطلوب و طول عمر بالایی برخوردارند و سیستم تایمر آن ها نیز آپشنی قابل قبول در میان دیگر قابلیت های این دستگاه ها به شمار می آید. اساس کار این دستگاه خودکار است و بخش عظیمی از گرد و غبار و ذرات مضر معلق در هوا را جذب می کند‌.

سخن پایانی

از آنجایی که در فصول سرد سال، شاهد پدیده وارونگی هوا هستیم و آلودگی هوا در کلان شهرها به اوج خود می رسد، به شما پیشنهاد می کنیم با خرید بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی محیطی امن و به دور از آلودگی را برای خود و خانواده‌تان فراهم سازید. شما می توانید با مراجعه به وب سایت دماتجهیز، اطلاعات جامع و کافی در ارتباط با انواع مختلف دستگاه تصفیه هوای خانگی را به دست آورده و ضمن مقایسه، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

2019-09-30T12:47:48+00:00