تاثیر آلودگی هوا در بروز سکته های قلبی و مغزی

بررسی تاثیر آلودگی هوا در بروز انواع سکته ها با آزمایش خطرناک

احساس نشاط و سرحالی که ما در طبیعت سالم ( مثل کوهستان ،سواحل دریا و مناطق جنگلی ) شاهد آن هستیم بدلیل  وجود میزان بالای یون منفی در هوای این مناطق میباشد .چون مقدار این یون در هر سانتی متر مکعب از هوای کوهستان حدود 10000 عدد ، در هوای جنگل حدود  4000 عدد و در هوای آلوده تهران حدود 100 عدد می باشد.

دراین ویدیو تاثیرات تاثیر آلودگی هوا به سلامت انسان را با یک آزمایش ساده اما بسیار خطرناک نشان خواهیم داد.

بنابراین میزان یون منفی موجود در هوای محیط  ارتباط مستقیمی با میزان احساس نشاط و انرژی در افراد دارد و  هر چه هوا دارای یون منفی بیشتر و تمیز تر باشد، احساس نشاط و شادی در افراد بیشتر خواهد گردید.

طبق جدیدترین تحقیقات انجام شده ، آلودگی هوا (کم بودن یون منفی هوا )با سخت کردن دیوار رگ ها باعث افزایش فشار خون شده و این امر بخصوص در کودکان ، سالمندان یا افرادی که دارای زمینه فشار خون بالا می باشند باعث بروز سکته های قلبی و مغزی می گردد.

همچنین بر اساس این تحقیقات ، تاثیر آلودگی هوا در افراد سالخورده و دارای زمینه های بیماری بسیار جدی تر بوده و حتی یک ساعت حضور آنها در هوای آلوده شهرهای بزرگ خطرناک است

از ویژگی های دستگاه تصفیه هوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه تصفیه هوا  قادر به جذب ذرات معلق، دود ماشین و سیگار،ذرات ریز فلزات مانند سرب وگازهای شیمیایی خطرناک مانند CO،ازن O3 ، بنزن،منواکسید و دی اکسید کربن ،پروتئین های جانوری می باشد.
  • دستگاه تصفیه هوا در  درمان بیماریهای تنفسی، آسم و برونشیت موثر می باشد.

روش جلوگیری از تاثیر آلودگی هوا

تاثیر آلودگی هوا بر بروز سکته قلبی و مغزی

دستگاه تصفیه هوا با ازبین بردن یون های مثبت و آلوده کننده موجود در هوای شهرهای صنعتی توانایی جذب گازهای سمی از جملهO3 ، SO2،NO2 ، CO را دارا می باشد و همچنین دستگاه تصفیه هوا از رشد قارچ ها و کپک ها جلوگیری کرده و موجب کاهش چشمگیرحملات آسمی و آلرژی می گردد.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم لینک زیر  را نیز مشاهده بفرمایید.

ویدیو تاثیر منفی آلودگی هوا بر سلامت نوزاد و مادر

2019-09-01T15:49:19+00:00