آب گرم درمانی یکی از قدیمی ترین روش های درمانی محسوب می شود و نتایج به بار آمده آن، اثباتی بر تداوم این روش است. بسیاری از افراد برای استفاده از چشمه های آب گرم و بهره مندی از خواص درمانی آن ها، به استخر و یا مراکزی با چشمه های آب گرم می روند. اما آیا می دانید ابزار و وسایل مختلفی وجود دارند که شما می توانید به راحتی در خانه، این شرایط را فراهم سازید؟ وان جکوزی وسیله ایست که به راحتی این امکان را برایتان ایجاد می کند. اما این تمام ماجرا نیست، چرا که وان جکوزی فواید بسیاری دارد که به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با مزایای وان جکوزی آشنا شوید.

مزایای وان جکوزی

وان جکوزی در واقع وانی با جت های خروج آب است که این جت ها می توانند آب را با سرعت به درون وان هدایت کنند.
مزایای وان جکوزی طیف گسترده ای از بهبود شرایط سلامتی، از جمله آرامش بدن، بهبود گردش خون و کاهش درد عضلانی و مفاصل را ارائه می دهد. وان های جکوزی می توانند استرس را بیشتر از وان های معمولی تسکین دهند و از طرفی آرامش بیشتری را برای افراد فراهم سازند.

برخی از وان های جکوزی دارای جت های ماساژور هستند که در کناره های وان تعبیه شده اند و می توانند به آرامش بدن و ذهن افراد کمک کنند.

مزایای وان جکوزی

مزایای وان جکوزی

این کار نه تنها باعث تسکین فوری استرس می شود بلکه استفاده از وان جکوزی پیش از خواب، می تواند به تجربه خوابی عمیق و آرامش‌بخش کمک نماید. در ادامه با مزایای وان جکوزی بیشتر آشنا می شوید.

گردش خون بهتر

ترکیبی از آب گرم و جت های ماساژ در وان سبب گردش خون بهتر در بدن می شود. این دو به کمک یکدیگر به رقیق شدن و باز شدن رگ های خونی کمک می کنند تا اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به اندام های اصلی بدن سرازیر شوند. این امر به ویژه برای کسانی که از آرتروز رنج می برند، بسیار مفید است. در این شرایط گردش خون بهبود یافته، منجر به راحتی حرکت مفصل ها می شود و از درد و سفتی که در مفاصل شکل می گیرند، جلوگیری نماید.

کاهش درد عضلات و مفاصل

ماساژ با فشار بالایی که یک وان جکوزی فراهم می کند، می تواند به درد عضلانی و تسکین مفصل کمک نماید. شما می توانید جت ها را به سمت محل درد هدایت کنید تا این جت ها با آب ولرم همانند یک ماساژ قوی عمل کنند.
یکی دیگر از مزایای وان جکوزی بهبود آسیب های ورزشی، جلوگیری از اسپاسم عضلات و افزایش سرعت روند بهبودی است. اگر احساس درد داشتید یک روز پس از یک تمرین سخت از وان جکوزی استفاده کنید.

مزایای وان جکوزی

مزایای وان جکوزی

افزایش انعطاف پذیری بدن

انجام کشش های ساده در وان جکوزی می تواند انعطاف پذیری بدن را افزایش دهد. شورای ورزش در آمریکا به شهروندان خود توصیه می کند که برای گرم کردن عضلات و کمک به داشتن عضلات پایدارتر درون وان جکوزی حرکات کششی انجام دهند.
بهبود انعطاف پذیری بدن باعث می شود که ماهیچه ها کمتر آسیب دیده و دامنه حرکتی بیشتری داشته باشند.

سخن پایانی:

خرید و نصب یک وان جکوزی می تواند نیروی گرانشی که سبب فشرده شدن عضلات می شود را کاهش دهد، درد را در تمام اندام بدن به صورت یکسان تسکین داده و گردش جریان خون را بهبود بخشد. برای آنکه بتوانید تجربه ای لذت بخش از دراز کشیدن در یک وان مدرن که همانند جکوزی کار می کند را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه خرید وان جکوزی و سونای خانگی دما تجهیز مراجعه نمایید و وان جکوزی را با بهترین قیمت و گارانتی معتبر خریداری نمایید.

2019-09-01T15:31:50+00:00