معرفی کامل انواع دستگاه تصفیه هوا Airfree

با توجه به تاثیرات آلودگی هوا در افزایش بیماری های تنفسی، استفاده از دستگاه تصفیه هوا و پنجره های بدون درز UPVC (جهت جلوگیری از ورود هوای آلوده به داخل)، می تواند نقش بسیار موثری در پیشگیری و کمک به درمان بیماری های تنفسی ایفا کند.
در نبود دستگاه های تصفیه کننده هوا در شهرهای بزرگ و آلوده، هر کودک روزانه معادل چهار نخ سیگار ذرات معلق و مواد سمی تنفس می کند.
هوای پاک ارتباطی مستقیم و تنگاتنگ با سیستم ایمنی افراد مسن و همچنین نوزادان دارد. هوای داخل ساختمان می تواند به مراتب از هوای بیرون ساختمان آلوده تر باشد.
امروزه بیماری های ناشی از آلودگی هوا در شهرهای بزرگ به یکی از بزرگترین معضلات زندگی شهری تبدیل شده است . گازهایی که توسط وسایل نقلیه و کارخانه جات تولید می شود مواد سمی است که حتی تنفس مقادیر کم آن در دراز مدت می تواند به بیمارهای های تنفسی و حملات قلبی منجر شود.

دستگاه های تصفیه هوای Airfree ساخت کشور پرتغال بوده و بسیار زیبا سبک و قابل حمل طراحی شده است همچنین یک راه حل طبیعی جهت بهبود آسم و آلرژی است و هوای آلوده را برای کودکان، بیماران تنفسی، سالمندان و … تصفیه و پاک می‌سازد.

دستگاه تصفیه هوا AirFree چگونه کار می کند :

این محصول از طریق سوزاندن ریز ارگانیسم ها، آلرژن های هوا را از بین می برد. در نتیجه هوای آلوده به درون هسته سرامیکی AirFree کشانده می شود و آلودگیها در دمای بالا ( حدود 200 درجه سانتیگراد) نابود شده و پس از سرد شدن به هوای محیط باز میگردند. این چرخه تصفیه هوا بدون صدا بوده و نیازمند هیچگونه نگهداری دوره ای نمی باشد.
دستگاه تصفیه هوا AirFree مدل T2019-09-01T15:48:37+00:00