نمایش آلودگی آب تهران

در این ویدیو یکی از هموطنان اقدام به آزمایش آب لوله کشی تهران می کند و شما می توانید نمایش آلودگی آب تهران را به راحتی مشاهده کنید.

[slideshow_deploy id=’511′]

 افزایش جمعیت ورشد آلودگی های صنعتی باعث کاهش کیفیت آب های جاری حتی درشهرهایی که در قدیم آب گوارا داشته اند گردیده است ،نفوذ و ازدیاد آلودگی ها و مواد زائد موجود درآب و خصوصا نیترات موجود در فاضلاب انسانی به لایه های آب های زیرزمینی و منابع آبی (و حتی آبهای جاری) می تواند باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماریهای کلیوی ،وبا،اسهال،ناراحتی های پوستی و عصبی و حتی احتمال ابتلا به سرطان گردد.

نمایش آلودگی آب تهران یک ویدیو کامل ، مناسب به همراه توضیحات کامل در مورد وجود مواد فاضلابی در آب لوله کشی شهر تهران می باشد.

در حال حاضر برخی منابع آبی موجود حاوی آلاینده های بسیاری از جمله زباله ها، پس آبهای صنعتی و خانگی، گل و لای، سرب، انگل، باکتری، میکروارگانیزم های بیماری زا و … می باشند که برای سلامتی انسان بسیار مضر بوده و در جریان کلرزنی تصفیه آب شهری تا حدودی از بین می روند . لذا به منظور حذف کامل آلاینده های شیمیایی و مواد معلق (میکروب ها، باکتری ها و …)، فلزات سنگین و همچنین حذف سختی آب در محدوده برآورده نمودن نیازهای آب شرب خانگی از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می گردد.

شما با مشاهده نمایش آلودگی آب شهر تهران به راحتی به این موضوع پی خواهید برد که چه مقدار آلودگی در آب های آشامیدنی شهری وجود دارد.

نمایش آلودگی آب

یکی از خطرناک ترین مواد محلول در آب نیترات ها می باشند که یکی از عوامل اصلی سرطان زا مخصوصا سرطان معده به حساب می آیند لذا به منظور حذف نیترات اضافی در آب مصرفی از روشی به نام اسمز معکوس استفاده می گردد. در واقع سیستم اسمز معکوس از غشاهایی تشکیل گردیده است که دارای سوراخ هایی با ابعاد بسیار ریز در حد نانو می باشند که تنها مولکول های آب می توانند از آن عبور کنند و ذرات بزرگتر از مولکول های آب قابلیت رد شدن از آن را ندارند .دستگاه های تصفیه آب خانگی مجهز به تکنولوژی اسمز معکوس با حذف ناخالصی ها و سختی موجود در آب، آبی سبک، سالم و با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد.

تعداد فیلترهای تعبیه شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی به تنهایی نشان دهنده کیفیت بالای آب خروجی از دستگاه تصفیه آب نمی باشد بلکه علاوه بر تعداد و مراحل تصفیه، نوع فیلترها و تکنولوژی به کار رفته در آنها هم اهمیت زیادی در بهبود کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب دارد. (به موضوع اصل بودن فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی که هم در کیفیت و هم در قیمت دستگاه نیز کاملا تاثیر گذار است دقت فرمایید و کیفیت آب مورد استفاده را فدای قیمت پایین برخی دستگاه های تصفیه آب خانگی که عملا کارایی ندارند، نکنید.)

با نمایش آلودگی آب شما بیشتر می توانید ببینید کدامیک از فیلترها برای مصرف شما کارامد تر می باشند.

مثلا فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب عبارتند از :

 • فیلتر پلی پروپیلن: جهت حذف کلیه رسوبات ، شن و ماسه ، گل ولای ، زنگ خوردگی لوله ها ، لجن و ذرات معلق تا قطر 5 میکرون که دارای عملکردی مشابه فیلتر شنی می باشد.
 • فیلتر کربن پودری: جهت حذف کلر ،سموم کشاورزی، تری هالو متان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها وآفت کش ها و حذف رنگ و طعم و بوی آب
 • فیلتر کربن بلاک: جهت حذف بالاترین میزان کلر و مواد سمی
  ممبرین: حذف 98% املاح مضر از جمله آلاینده های میکرو بیولوژیکی ، نیترات و نیتریت و فلزات سنگین
 • فیلتر کربن خطی: بهبود طعم و بوی آب در مواقعی که به مدت طولانی در مخزن ذخیره شده باشد.
  فیلتر بیو سرامیک: جهت تنظیم PH و بهبود طعم و مزه آب
  لامپ UV: روش تابش پرتو افشان (UV) با استفاده از لامپ UV جهت ضد عفونی، استریلیزه کردن آب و کلیه میکرو ارگانیسم ها.
 • فیلتر قلیایی: جهت بالابردن PH آب
 • فیلتر مواد معدنی: افزودن مواد معدنی مورد نیاز بدن پس از تصفیه کامل آب جهت گواراتر شدن آب

مراحل تصفیه آب توسط دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای و توضیحات کامل درباره آلودگی آب و تاثیر دستگاه تصفیه آب در چگونگی آلودگی آب در لینک زیر موجود می باشد :

*  لطفا پس از ورود روی ««نکات مهم انتخاب دستگاه تصفیه آب»» کلیک کنید

توضیحات کامل درباره آلودگی آب و تاثیر دستگاه تصفیه آب در چگونگی رفع آلودگی آب

2019-09-01T15:54:36+00:00